background

Wysyłka elektroniki

Oferujemy dwie możliwości sprzedaży wysyłkowej: za pośrednictwem firmy InPost lub Poczty Polskiej.

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa transakcji podczas wysyłki urządzenia

Wyślij do nas elektronikę, a my odeślemy Ci pieniądze

Przekazanie sprzętu jest niezwykle proste - organizujemy cały proces, aby dla Ciebie było to maksymalnie wygodne. Dzięki temu sprawnie i szybko możesz zamienić zużyty lub zepsuty sprzęt na pieniądze. Do wyboru masz dwie opcje wysyłki.

Wysyłka paczkomatem InPost

Po wypełnieniu formularza wyceny i zaakceptowaniu naszej oferty, prześlemy niezbędne dokumenty oraz instrukcję do sfinalizowania transakcji. Otrzymasz wygenerowany list przewozowy, który należy nakleić na przesyłkę. W przypadku braku możliwości wydrukowania listu przewozowego, wystarczy napisać na paczce numer przesyłki.

Przesyłka będzie już opłacona przez nas, wystarczy dostarczyć ją do najbliższego paczkomatu. Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzeniu zawartości i zgodności z ustaleniami przy wycenie, przelew zrealizujemy w przeciągu 24h.

Instrukcja nadania paczki:

1. Wypełnij swój formularz wyceny

2. Po zaakceptowaniu naszej oferty, zapakuj bezpiecznie sprzęt do wysyłki

3. Otrzymany list przewozowy wydrukuj i przyklej na paczce, jeżeli nie możesz tego zrobić - przepisz numer przesyłki na paczkę

4. Udaj się do najbliższego paczkomatu i nadaj swoją przesyłkę

5. Na stronie przewoźnika śledź przesyłkę

Wysyłka pobraniowa za pomocą Poczty Polskiej

Jeżeli obawiasz się transakcji za pośrednictwem paczkomatu InPost, jako jedyni oferujemy możliwość wysyłki urządzenia za pobraniem za pośrednictwem Poczty Polskiej. Po wypełnieniu formularza wyceny i zaakceptowaniu naszej oferty, prześlemy niezbędne dokumenty oraz instrukcję do sfinalizowania transakcji.

Wystarczy udać się do najbliższej placówki Poczty Polskiej i poprosić o druczek do wysyłki pobraniowej, wpisać wcześniej ustaloną kwotę podaną podczas wyceny oraz zaznaczyć opcję możliwości „sprawdzenie zawartości” przez odbiorcę. Dzięki temu możemy sprawdzić zawartość i ocenić zgodność towaru z ustaleniami. Jest to konieczne do odbioru przez nas przesyłki. Paczka jest opłacana przez nas, wystarczy zaznaczyć podczas nadania opcję „paczkę opłaca odbiorca”.

Po odebraniu przez nas przesyłki otrzymasz przelew - transfer środków zależy od Poczty Polskiej. Wybranie opcji przelewu oznacza pojawienie się pieniędzy na koncie w ciągu 2 - 5 dni. Jeżeli wybierzesz przekaz pieniężny (listonosz dostarczy środki do domu), czas oczekiwania wyniesie 3 - 7 dni.

Instrukcja nadania paczki pobraniowej:

1. Wypełnij formularz wyceny

2. Po zaakceptowaniu naszej oferty, zapakuj bezpiecznie sprzęt do wysyłki

3. Udaj się do najbliższej placówki Poczty Polskiej i poproś o druczek do wysyłki pobraniowej. Następnie wypełnij go, wpisując kwotę pobrania (cena za urządzenie), zaznacz opcję sprawdzenia zawartości i opcję "paczkę opłaca odbiorca"

4. Nadaj paczkę, odbierz potwierdzenie nadania

5. Oczekuj na przelew lub przekaz od listonosza