background

Jak sprzedać?

Chciałbyś zamienić zepsutą elektronikę na pieniądze, ale nie wiesz jak to zrobić? W tej sekcji rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Oferujemy trzy możliwości sfinalizowania transakcji

Wybierz najlepszą formę sprzedaży dla Ciebie

Opcja 1

Dojazd do klienta

Nasi przedstawiciele działają w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Łódź, Lublin, Katowice oraz 120 innych! Wyceń swoje urządzenie i umów się na odbiór sprzętu. Pieniądze zostaną wypłacone od razu podczas odbioru urządzenia.

Opcja 2

Wysyłka kurierem

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz umówić się na odbiór sprzętu osobiście, wybierz wysyłkową formę sprzedaży. Wszystkie informacje dotyczące wysyłki znajdziesz w zakładce “Wysyłka”.

Opcja 3

Dostarczenie do siedziby firmy

Najszybszą formą sprzedaży jest dostarczenie urządzenia do naszej głównej siedziby firmy mieszczącej się w Krakowie pod adresem Domagały 45C/8. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu uzyskania orientacyjnej wyceny, aby uniknąć straconego czasu na przyjazd w przypadku niezadowolenia z naszej propozycji.

Uwaga! W związku z epidemią COVID-19, dostarczenie sprzętu w chwili obecnej jest niemożliwe. Planujemy otwarcie punktu na 1.07.2021. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco. Odbiór sprzętu na terenie Krakowa odbywa się normalnie.