background

Odzyskiwanie danych

Nic się nie martw, z więszkości uszkodzonych urządzeń jesteśmy w stanie odzyksać ważne dla Ciebie pliki.

Oferujemy możliwość odzyskania danych z uszkodzonego urządzenia

Awaria albo poważne uszkodzenie urządzenia wiąże się z brakiem dostępu do danych. Na szczęście w większości przypadków możemy je odzyskać.

W pamięci naszych laptopów, telefonów i tabletów znajdują się często ważne dokumenty i kontakty albo zdjęcia posiadające wartość sentymentalną. Nagły brak dostępu do tych plików ma często poważne skutki.

Poniżej przedstawiamy cennik odzyskiwania danych w przypadku uszkodzenia wyświetlacza telefonu i tabletu albo matrycy laptopa. W przypadku wystąpienia poważniejszych uszkodzeń, jak zalanie, wygięcie urządzenia lub w sytuacji istnienia blokad, cena zostaje ustalona indywidualnie. Sytuacja wygląda tak samo w przypadku dużej wagi plików.

Realizacja zgrywania danych trwa około 14 dni, aczkolwiek w nagłych przypadkach jest możliwość ekspresowego zgrania danych za dodatkową opłatą.

Pakiet standardowy to zgranie plików do 15 GB - zdjęć, kontaktów, SMS-ów i innych plików.

Chmura Dysk Google
119

Po skopiowaniu plików z dysku Twojego urządzenia, zostają one umieszczone na wirtualnej chmurze, dzięki czemu dostęp do plików jest natychmiastowy po realizacji usługi. Otrzymujesz następnie login i hasło do Dysku Google, na którym są znajdują się Twoje zdjęcia, filmy, pliki czy kontakty. Jest to dosyć wygodna opcja, która nie grozi ponowną utratą dostępu do plików.

  • Ekspresowy dostęp do danych po realizacji usługi
  • Wygodny dostęp do plików z każdego miejsca
  • Opcja tańsza
Pendrive
139

Jeżeli preferujesz tradycyjną formę przechowywania danych, to bez problemu zgramy pliki na fizyczny nośnik. Pendrive, na którym zostaną umieszczone skopiowane zdjęcia, wideo, dokumenty czy kontakty, zostanie wysłany do Ciebie przesyłką kurierską. Wystarczy podpięcie tego nośnika do laptopa lub jednostki centralnej i znów masz dostęp do swoich plików.

  • Wygodna dostawa do przez kuriera
  • Możliwość ponownego użycia pendrive po wyczyszczeniu danych
  • Dostęp do plików offline